Sunday

Sunday Nightshift Siyah

2.200,00 ₺

Takım sürücüleri geri bildirimlerine göre, Sunday yeni Nightshift Gidonu tanıtıyor.

Sunday Current Pembe 2.40

660,00 ₺

Mevcut lastik, kavrayıcı sırt desenine, iyi bir şekle ve lastik genişliğine sahiptir. Yeni başlayan sürücülerin bisikletlerini yükseltmelerini ve mevcut sürücüleri bisikletlerinde tutmalarını kolaylaştırmak için tasarlanmış uygun fiyatlı bir lastiktir.

2021 Sunday Forecaster Mat Soluk Pembe

10.208,00 ₺

Tahminci, profesyonel düzeyde bir bisiklet gibi süren, hissettiren ve görünen bir modeldir. Bir Matte Soluk Pembe Tahmincisi gördüğünüzde, arkasındaki kişinin Aaron Ross olduğundan emin olabilirsiniz. Bir Odyssey Clutch v2 Freecoaster hub, Odyssey Twisted Pro pedallar ve Path Pro lastikleri gibi inanılmaz parçalarla birlikte Odyssey Keyboard v2 kulpları ve Mexican Blanket selesi gibi Ross'a özel diğer tasarım ipuçlarını bulacaksınız. Her sürüş tarzı için gerçekten çevrilen bir bisiklet, tam da Aaron'dan hoşlanıyor. @Theaaronross'u takip edin.

Sunday Dinowest Pivotal

748,00 ₺

Erik Elstran'ın imzası. Özel yüceltilmiş Dinozor + Güneybatı deseni

Sunday Saker v2 165mm LHD/RHD Silver

2.310,00 ₺

Saker Kranklar, tek bir tutam cıvata tasarımına sahip boru şeklindeki kromol kollara sahip uygun fiyatlı bir 3-pc krank olacak şekilde tasarlanmıştır. 8 spline ile 19 mm kromoli mili kullanır. Aynakollar, ara parçalara sahip 19 mm Orta BB içerir. RHD / LHD uyumlu. Siyah veya krom renkte sunulur.