'siyah' ile etiketlenen ürünler

BSD 1991 Halflink Siyah

550,00 ₺

Paslanmaz ve teflon kaplamalı süper sağlam yarım bağlantı zinciri, damgalı BSD logoları ve mantarlı pimler. 8t sürücülerle uyumludur. Yarım zincir kullanmak, tekerleğinizi istediğiniz yere konumlandırmanıza yardımcı olmak için çerçevenizin arka uç uzunluğunu çevirebileceğiniz anlamına gelir.

BSD Acid Fork V2 Siyah

2.365,00 ₺

Acid V2 çatal, maksimum güç için yüksek stres noktası alanlarında güçlendirilmiş ve bazı ciddi sürüş istismarlarına hazır olan ısıl işlem görmüş kromoli borudan yapılmıştır. 30 mm ofset yatırım döküm çıkışları her türlü sürüş için tasarlanmıştır.

BSD Donnasqueak Siyah 2.40

781,00 ₺

Donnasqueak lastikleri, piyasadaki en popüler lastiklerden biridir ve en iyi lastik şirketi tarafından en iyi malzemelerden üretilmiştir, bu nedenle sadece iyi görünmek ve harika performans göstermekle kalmaz, aynı zamanda rakiplerinden daha hafiftirler. Düşük yuvarlanma direnci için mikro tırtıklı sırt ve pürüzsüz orta bölüm ile bu lastikler kavrar ve harika bir his verir.

BSD Passenger Siyah

278,30 ₺

Kriss, Dan Paley Slims'ten biraz daha fazla yastığa sahip bir tutuş istedi ve biraz daha uzun, basit mantar tarzı bir tasarıma gitti çünkü iyi çalışıyor, daha fazlası değil, basit tut ve çıkarken kapıyı kapatmayı unutma .. .

BSD Swerve Siyah Ön Göbek

1.364,00 ₺

Swerve ön göbek, yeni Swerve Kaset göbeğine uyacak şekilde yeni bir şekle sahiptir. Kendini kanıtlamış Front Street Pro hub ile aynı donanıma sahip olan bu merkezin sağlam olduğunu biliyorsunuz. Hem yeni Jersey Barrier Push On ön koruma hem de orijinal Front Street Pro Jersey Bariyer, ayrı olarak satılan bu göbeğe uyar.

BSD Westcoaster Freecoaster LHD Siyah Arka Göbek

2.310,00 ₺

Eşsiz bir kavrama sistemi ve ağır bir üçlü rulman sürücüsü ile West Coaster'ın freecoaster pazarına daha yüksek performanslı ve daha dayanıklı bir göbek sunduğundan eminiz. Göbek ayrıca itmeli tahrikli ve tahriksiz yan Jersey Bariyer göbek korumaları ile birlikte gelir.