'silver' ile etiketlenen ürünler

BSD 1991 Halflink Silver

1.036,35 ₺

Paslanmaz ve teflon kaplamalı süper sağlam yarım bağlantı zinciri, damgalı BSD logoları ve mantarlı pimler. 8t sürücülerle uyumludur. Yarım zincir kullanmak, tekerleğinizi istediğiniz yere konumlandırmanıza yardımcı olmak için çerçevenizin arka uç uzunluğunu çevirebileceğiniz anlamına gelir.

BSD Backstreet Pro Cassete LHD Silver Arka Göbek

3.990,00 ₺

Back Street Pro merkezini, kompakt boyutlu bir kabuğu korurken, atlamasız mekanizma ile kendi özel sürücümüz etrafında tasarladık. Bombaya dayanıklı 14 mm dişi cıvatalar, krom koniler, büyük bir dişi aks, ağır 6903 rulmanlar gibi özelliklerle ve şimdi de erkek 14 mm aks versiyonunda geliyor ... Hubguardlar ayrı satılır

BSD Guard 25t Silver

1.805,00 ₺

Zincirinizi raillarda, çıkıntılarda ve ledgelerde parçalamaktan sıkıldıysanız, bu dişli tam size göre, sağlam 7075 alaşımı ve gösterişsiz klasik 5 kollu tasarım ...

BSD Swerve Silver Ön Göbek

2.356,00 ₺

BSD Swerve Siyah Ön Göbek Swerve ön göbek, yeni Swerve Kaset göbeğine uyacak şekilde yeni bir şekle sahiptir. Kendini kanıtlamış Front Street Pro hub ile aynı donanıma sahip olan bu merkezin sağlam olduğunu biliyorsunuz. Hem yeni Jersey Barrier Push On ön koruma hem de orijinal Front Street Pro Jersey Bariyer, ayrı olarak satılan bu göbeğe uyar.

Gsport Roloway Silver Ön Göbek

2.356,00 ₺

Yeni Roloway poyrası, 3/8 ”in-bağlı aks cıvataları ve iki çıkarılabilir plastik poyra koruyucusu ile hassas şekilde kapatılmış bir ön poyradır. Eşsiz dayanıklılık için büyük boyutlu bir aks, yatak konfigürasyonu ve 7075-T6 alüminyum poyra kabuğu kullanılmıştır.

Odyssey Bluebird Silver

1.036,35 ₺

Bluebird zinciri için, kanıtlanmış ve güvenilir KMC 510-HX zincirini aldık ve bir uca kalıcı olarak eklenmiş, fabrikada monte edilmiş bir yarım bağlantı ekledik. Zincir boyutuna göre kırpıldığında, yarım halkayı kullanıp kullanmayacağınıza kolayca karar verebilirsiniz.