Hakkımızda

Fibera Bmx , 2016 yılının sonlarında baba ve oğul , Fikri ve Bora Altıntaş tarafından kuruldu .  

 Yetkililerden uygun bir açık hava kaykay parkı elde etmek için gösterdikleri her büyük ve sınırsız çaba başarısızlıkla sonuçlandı. Bora ve arkadaşları ısrarla performanslarını geliştirirken, sürdükleri her yerden atıldılar. Tüm bunlar baba ve oğlunu sahip oldukları herşeyi kendi kapalı kaykay parklarını inşa etmek için harcadılar. Tutkusu ve coşkusu Bora'yı kendi kaykay parkını tasarlamaya ikna etti ve son olarak FIBERA Skatepark, Akdeniz'in ortasında küçük bir ada olan Kıbrıs'ta inşa edildi.

 Fibera, BMX , kaykay, Scooter ve ilgili adrenalin sporları için uygun profesyonel sürüş olanaklarına sahip 800m2'lik dahili bir kapalı kaykay parkıdır. FIBERA BMX çerçevesinde, ünlü BMX tedarikçi markalarının resmi genel kıbrıs distribütörü olan çok markalı bir BMX mağazası bulunmaktadır. Fibera BMX kafe ve restoran, her zaman gülümseyen personel ile samimi bir atmosfer sağlayan lezzetli ev yapımı yemekler sunmaktadır. 

 Sürücüler , aileler ve ziyaretçiler sıcak/soğuk içeceklerini ücretsiz wifi erişimine sahip konforlu izleme alanında içebilir ve dizüstü bilgisayarlarıyla veya diğer teknoloji ekipmanlarıyla konaklamalarının keyfini çıkarabilirler. Fibera BMX genel resmi ve özel TAM fabrika, BACKSTREET ve THESPACEBRACE Kıbrıs distribütörüdür. Büyük bir sürekli güncellenmiş stok ile Sunday, Odyssey, G-Sport, BSD ve THESPACEBRACE ürünlerini bulabilirsiniz. Komple bisikletlerin, aksesuarların ve her bir yedek parçanın yanı sıra Fibera BMX özel tasarım yüksek kaliteli kıyafetler de dahil olmak üzere sporla ilgili tekstil ürünlerini de bulabilirsiniz. Fibera BMX ayrıca bisikletler ve yedek parçalar için BMX ile ilgili her türlü profesyonel hizmeti sunmaktadır.